Komíny Kominex - nerez komíny, zděné komíny, kouřovody, komíny Schiedel, revize komínů, vložkování a frézování komínů v Brně a okolí
Nacházíte se:    » Nové komíny » Kouřovody s funkcí komínu

Kouřovody s funkcí komínu

Hledáte spolehlivého a zkušeného dodavatele kouřovodů pro vaše kamna či krby? Potřebujete mít jistotu, že váš kouřovod vydrží mnoho desítek let a bude vám sloužit bez problémů? Pokud ano, pak se obraťte na nás - zajistíme pro vás kompletní dodávku kouřovodů na míru!

Kouřovody dodáváme především do níže uvedených lokalit:

· Vyškov a okolí.

· Brno a okolí.

· Olomouc a okolí.

Kouřovody pro novostavby, stejně jako pro staré domy v renovaci, pro vás zajistíme nejen s patřičnou odborností a profesionálním přístupem, ale především rychle. Výhodou je plynulá návaznost dodávky kouřovodu na vložkování komínu nebo na kompletní dodávku komínu, čímž se zkracuje čas do spuštění spotřebiče.

Zajistíme pro vás:

  • Kouřovody 150 pro kamna a krby.
  • Kouřovody 120 pro kamna a krby.

V některých případech může být spalinová cesta nahrazena svislým kouřovodem, který plní funkci komínu. Pro výšku vyústění kouřovodu nad střechu platí shodné zásady jako pro vyústění komínu. Svislý kouřovod, ale nesmí být delší než 8m. Z hlediska hydraulického je kouřovod s funkcí komínu výhodný tím, že odpadají místní tlakové ztráty, které nejsou zanedbatelné. Problémy se založením komínu na stropní konstrukci nad krbem a problematiku vysokých teplot v průduchu komínu jsme připraveni řešit v návaznosti na vaše požadavky.

naše realizace kouřovodů: Kerastarnaše realizace kouřovodů: Svislý kouřovod Olšanynaše realizace kouřovodů: Nerezový kouřovod a téčko

Máte zájem o realizaci kouřovodu na území ČR, především pak pro oblast Vyškov, Brno, Olomouc?

  • Pro zjištění dalších informací a orientační kalkulaci ceny prosím využijte náš "Poptávkový list".

© Kominex CZ s.r.o.
Sochorova 591, 682 01 Vyškov
IČ: 282 72 854, DIČ: CZ 282 72 854
Tel.: 517 331 550, mobil 775 243 111
E-mail: info@kominex.cz
Web: www.kominy-kominex.cz
E-shop: www.obchod-kominex.cz
Bankovní spojení: AGBA č. ú. 186426666/0600

ko SEO zařizuje COMERTO.
Tvorba www stránek Winternet © 2020
Komíny Schiedel | Revize komínů | Vložkování komínů | Kouřovody | Frézování komínů